Skip to content Skip to footer

8-8 Aslan Enerji Portalı Atölyesi & Meditasyonu

888,00 

Size ışık kazandıran, sizi yükselten ne?

2015’de bambaşka bir süreç başladı ve 2019’da tamamlandı. Şimdi ise dört yıllık yeni bir döngü başlıyor. Önünüzdeki dört yılı nasıl geçirmek istiyorsunuz?

Kalplerimizin eril tarafı kutsal alevlerle derinden programlanırken, ışığınız nerelerde parlayacak? Enerjinizi nerelere odaklayacaksınız?

8 Ağustos 2023’te yepyeni bir portal açıldı. Açılan bu portalın mesajlarını alıp, meditatif alanına dalmak isteyenlerle 8 Ağustos günü gerçekleştirdiğimiz atölyemizin ses kaydını, önümüzdeki dört yılın yeni doğan Venüs döngüsünden faydalanmanız için sizlerle paylaşmak istedik.

Atölyemize katılarak;

  • önümüzdeki dört yılda destekleneceğiniz alanları öğrenecek;
  • başka alemlerden ve zaman çizelgesinden akan ilhamları keşfe çıkacak;
  • Bu süreci planlamak adına yepyeni bir adım atacaksınız.

Zihinsel ve bedensel olarak nasıl şifalanacağınızı öğrenmek, nerelerde ışıldadığınızı keşfe çıkmak ve önümüzde açılan bu ışıltılı kapının bambaşka alemlerden akan enerjisine uyumlanmak için 8-8 Aslan Enerji Portalı Atölyesi & Meditasyonu’nda buluşalım.

 

Not: Bu çalışmamızdan elde edeceğimiz bütün geliri, Kapoville projelerimize ve okulumuzun inşaat masraflarına aktaracağız. 

Paylaşarak büyümek, dayanışmayla yücelmek mümkün ve çok keyifli! Siz değerli takipçilerimize, desteğinizden faydalanacak herkes adına şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: 8-8 Aslan Enerji Portalı Atölyesi & Meditasyonu

Süre: 40 dakika

Format: Zoom Video Kaydı 

 

* Ses kaydını indirebileceğiniz we-transfer linki, siparişiniz tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

 

Kategoriler: Ürün Kodu:22615

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz we-transfer linkini  ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan we transfer linkine tıkladıktan sonra atölyemizi indirip, izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.