Skip to content Skip to footer

Aşkın Yeni Diline Geçiş Atölyesi & Meditasyonu

850,00 

“Yeni dil; aşk ve tüm ikili ilişkilerde yeni ufuklar, yeni fırsatlar, yeni seçimler ve taze başlangıçlar demek. Kendimizle olan iletişimimizde, ikili ilişkilerimizde ve romantik özel hayatlarımızda akışkan olup, derinleşebilmemiz için bu “yeni dili” öğrenmek durumundayız.”  – Ezgi Sorman

Hayat titreşimlerden oluşuyor. Kelimeler de bu titreşimlerin en önemli taşıyıcılarından

O zaman var mısınız, yepyeni bir dil öğrenmeye? Aşkın ve sevginin dilini.

Bu atölyede, tıpkı yabancı bir dil öğrenir gibi hem kendimizle hem de romantik ilişkilerimiz dahil tüm ikili ilişkilerimizde yepyeni bir dile nasıl geçeceğimizi keşfedeceğiz. 

Aşk ve tüm ikili ilişkilerde yeni ufuklar, yeni fırsatlar, yeni seçimler ve taptaze başlangıçlar yapmak istiyorsanız; gelin, aşkın bu yeni dilini hep birlikte gün deşifre edelim.

Atölyemize katılarak:

  • Dil, kültür ve psikoloji ilişkisinin çizdiği dolambaçlı yollarda gezinecek;
  • kalbinizi nasıl duyup, duyurabileceğinizin yollarını keşfedecek;
  • kelimelerde ve eylemlerde sevgiyi tam anlamıyla hissedecek;
  • kalbinizin en derinlerinden gelen mesajı, sezgisel olarak alacak;
  • aşka dair her konuda, hayatınızda yeni alanlar açacak;
  • hayallerinizi şüphesiz, emin ve kendinize güvenerek yaratmaya dair ilk adımı atacak;
  • açık, güçlü ve enerji dolu bir kalbe sahip olacağınız aşk ve ilişkilerde yepyeni bir dilin varlığını keşfedeceksiniz. 

 

İlişkilerimizi iyileştirmek ve aşkın, sevginin gücünü hücrelerimizde hissedebilmek için yepyeni bir dilin varlığını keşfedeceğimiz Aşkın Yeni Diline Geçiş Atölyesi & Meditasyonu’nda buluşalım. 

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Aşkın Yeni Diline Geçiş Atölyesi & Meditasyonu

Süre: 2 Saat

Format: Zoom Video Kaydı 

*İki saatlik Zoom video kaydını izleyip indirebileceğiniz link ve şifre, kaydınız tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır. Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır. Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Katılanlar Ne Diyor?

Ezgi hocam, içimdeki sırlar odama ışık tutuyorsunuz. Ancak bu kadar şefkatli bir ışıkla gölgelerimle yüzleşebilirdim. Atölyelerinizden ses banyolarına kadar tüm programlarınız ve canlı yayınlarınız için size ve meditasyon okuluna şükranlarım ve sevgilerimle. İyi ki varsınız.” M.K. (Mimar)

Tek bir şey söylemek geliyor içimden “kalbime çok iyi geldiniz!” M.B (Mimar)

“Günaydınlar, bu sefer ki meditasyon da aşırı huzur vericiydi. İçimdekileri paylaşabileceğim bir alana sahip olmak çok değerli. Günün ilk saatlerini böyle geçirdiğim için kendime ve en önemlisi size teşekkür ettim. Dışarıya odaklanmaktansa içimde ve hislerimde kalmayı öğrendim. Çok teşekkürler” C.M. (Endüstriyel tasarımcı)