Skip to content Skip to footer

Bir Yılın Öyküsü Atölyesi & Meditasyonu

650,00 

İpi gerilmiş bir uçurtma, coşkuyla uçabilir mi?

“Büyük bir yüreklilikle hayal edin ve bırakın; hayallerinizin ışığı yolunuzu aydınlatsın. Çünkü yaşamak, hele ki aşk ve tutku ile yaşamak yüreklilik ister.– Ezgi Sorman

Hayal panoları birçoğumuz için yabancı değil. 

Birçok hayalperest hayallerini netleştirmek, onları gerçekleştirebilmek için özellikle yeni bir yıla gireceğimiz zamanlarda imgeleme çalışmaları yapar. Bu hayallerin vardığı yer de hayal panoları olur. 

Peki, sizce bu rengarenk panolarda eksik olan ne?

Eksik olan şey, bir uçurtma gibi göklerce özgürce dalgalanması gereken hayallerimizin ipini sıkıca tutmak. Bir şey hissetmeden onları gerçekleştirmeye çalışmak, bırakmayı bilmeden istemeye devam etmek ve çaresizce sonuca odaklanmak. 

Bu atölyede, farkında olmadan taşıdığımız ve bizi hayallerimizden alıkoyan duygusal iltihaplarımızı masaya yatıracağız. Çünkü istediğimiz kadar imgeleme tekniği bilelim, istediğimiz renkte panolar yaratalım, içimizdeki çalışmayı tamamlamadan hiçbir hayal panosu bizi istediğimiz gerçekliğe yaklaştıramaz. 

Atölyemize katılarak;

  • zihninizi “hack”leme yolunda en etkili vizyonlamanın beş adımını öğretecek;
  • hayatınızın on iki alanını nasıl bütünleştireceğinizi keşfedecek;
  • bilinçaltınız ile hayalleriniz arasındaki bağı görecek;
  • ve önünüzdeki bir yılı planlarken, en az hayal panonuz kadar renkli birçok deneyim yaşayacaksınız.

Etkili vizyonlama tekniklerini öğrenmek, zamanınızı en verimli şekilde planlayabilmek ve hayallerinize giden yolu keşfetmek için Bir Yılın Öyküsü & Meditasyonu’nda buluşalım.

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Bir Yılın Öyküsü Atölyesi & Meditasyonu

Süre: 2 saat

Format: Zoom Video Kaydı 

* Zoom video kaydını izleyip, indirebileceğiniz link ve şifre, siparişinizin tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

 

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır. Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır. Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Katılanlar Ne Diyor?

Çok değerli Ezgi Sorman ve Meditasyon Okulu Ekibi, Meditasyon okulunun hayatıma katkıları ve değeriyle ilgili günlerdir aklıma belki 70000 cümle geliyor:) Meditasyon okulunun çalışmaları, desteği ve rehberliği ile kendimi bağlantıda hissettim ve hissediyorum. Anladığım, anlaşıldığımı hissettiğim bir mecra var ve bu mecrada güvendeyim. Yolculuğumda, meditasyon okulunun rehberliği ile katman katman kabuklarımı kaldırmaya, yaralarımı sifalandırmaya ve ruhuma yaklaşmaya çalışıyorum. Desteğiniz ve rehberliğinizle…Teşekkürler Meditasyon Okulu.” A. E. (Avukat)

 

Meditasyon Okulu bana ne öğretti sorusunun cevabını kısaca aktarmak istiyorum. Aslında meditasyonun bulunduğun ortamdan, gerçeklikten uzaklaşmak değil de aksine anın içinde tam olarak var olmak olduğunu öğrendim. Ve kendi gerçeğimin peşine düşmenin ne denli kıymetli olduğunu, kız kardeşime destek olmanın değerini ve birlikten doğan gücü. Katkınız için sonsuz teşekkürler. Sevgiler,” B. B (Avukat)

 

“Akıttığınız şeyleri dinlerken bugün balkondaki masadaki fesleğenin güzelliğini gördüm, uzaktaki apartmanın önündeki ağaca sevindim. Bu kadar gerçek, bu kadar dişi, bu kadar kadim hisler için, kendine yaklaşmayı kalbimde hissetmeme ilham olduğunuz için teşekkür ederim.” F. K. (Uni. öğrencisi)

 

Önemli Not: Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “sipariş tamamlandı” maili gelir. Ve bu mail içerisinde yer alan   “Ürünler” başlığı kısmında, indirilebilir linkler yer alır. Bu linklere tıklayarak, atölye çalışmasını indirebilirsiniz. Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.