Skip to content Skip to footer

Büyülü Damlalar – Karma Koma (Şifalı Esansiyel Yağ Karışımları)

800,00 

Büyülü Damlalar (Şifalı Esansiyel Yağ Karışımları) Karma Koma

Sizi komalara sokan en ağır karmik döngünüzü kapatmaya ve kendiniz için daha parlak bir döngü başlatmanıza destek olur.

Karma’yı gündüz vakti, Koma’yı akşamları olmak üzere 21 gün boyunca miktarını dilediğiniz kadar belirleyip, uygulayabilirsiniz.

Özünde: Zeytin sütü yağ bazı, elemi, pembe lotus, ylang ylang, papatya, yasemin, defne yaprağı, ada çayı uçucu yağları, bolca sevgi enerjisi ve dua içerir. Karma’nın ve Koma’nın şişelerindeki formüller birbirinden farklıdır.

Kategoriler: Ürün Kodu:22806

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye, programlar ve ürünler herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız ürünün ödemesini müteakiben siparişiniz, sisteme girdiğiniz telefon ve adres bilgileri baz alınarak 7 gün içerisinde kargoya verilecektir. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.