Skip to content Skip to footer

Çekim Gücünü Yükseltme Atölyesi & Meditasyonu

850,00 

“Çekici İnsan; yansımalarının farkına varmış, hayatın tamamen kendi izlediği film olduğunu anlamış ve o huzur ile yaşayan, o bilinçle de kendi kalbinin elektromanyetik alanını geliştirmiş ve genişletmiş insandır.”– Ezgi Sorman

Fiziksel ve zihinsel güçlerinizin ne olduğunu sorsak, bu soruya muhtemelen kolayca cevap verebilirsiniz. Peki ya manyetik alanınızı; çekim gücünüzü sorsak?

Ezgi Sorman bu atölyeyi, herkesin farklı yorumladığı ‘çekim gücü’ kavramını tüm yönleriyle ele almak ve manyetik alanınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için yarattı.

Sizce çekim gücü “devamlı pozitif düşünmek”, “istediklerimizi tekrar etmek” demek mi? Bizce değil. Çekim gücü, düşüncelerimizi nasıl yönlendirdiğimiz, duygularımız ile nasıl baş ettiğimiz ve an ile ne yaptığımız ile ilgilidir.

Kalp alanımızın manyetik gücünü kullanabilen insan, karizmatik insandır. “Karizmatik insan” o anda, an ile ne yaptığını bilir. Anın ve ihtiyaçlarının farkında olan, duygu ve düşüncelerini ihtiyaçlarına göre yönlendirebilen insandır.

Karizmatik insan anda, an ile dans eder.

Bu atölyeye katılarak; 

  • çekim gücünün ne olup, ne olmadığını öğrenecek;
  • çekim gücü ve kalbin manyetik alanı arasındaki bağı fark edecek;
  • kalbin manyetik alanının anlamını içselleştirecek;
  • yansımaların 7 çeşidi üzerinde çalışarak bu konuya özel bir meditasyon çalışmasına katılacak;
  • hayal kırıklıklarınıza ve “ben bunu neden yaşadım” dediğiniz tüm sorularınızın cevaplarına bir adım daha yaklaşacaksınız.

Kalbin gücünü hissetmek, çekim gücünüzü gerçek potansiyelinizle eşleştirebilmek ve anda dans etmeyi öğrenmek için Çekim Gücü Atölyesi & Meditasyonu’nda buluşalım. 

 

Uygulama Detayları

 

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Çekim Gücünü Yükseltme Atölyesi & Meditasyonu

Süre: 2 Modül (Toplam 1,5 saat)

Format: Zoom Video Kaydı 

*Toplam 1,5 saatlik Zoom video kayıtlarını izleyip indirebileceğiniz link ve şifre, kaydınız tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

 

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır. Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır. Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Katılanlar Ne Diyor?

“Hep kendi bakış açımdan yaşadığım hayat deneyimimde sizin yorumlarınız çok değerliydi. Desteğiniz ve tüm yeni pencereler için teşekkür ederim.” M.T. (Bankacı)

Merhabalar, en zor zamanlarımda mucize gibi karşımdasınız. Sabah meditasyon sürprizi ve akşam ses banyosuyla bugün ki arınma için minnet şükür mutluluk hepsi var içimde. Siz de bilin istedim.” A.S. (Klinik Psikolog)

“Meditasyon okulu aslında bir yaşam okulu. Benim değişim, dönüşüm, kendimi tanıma, iyileşme, büyüme okulum oldu. Burada yaşama sanatını öğreniyorsunuz adeta. Meditasyon Okulunu keşfettiğim için mutluyum, şanslıyım, minnettarım.” C. G. (Kreatif yönetmen)