Skip to content Skip to footer

Enerji Combo Atölyesi & Meditasyonu

750,00 

“Yepyeni bir güce, taptaze bir potansiyele, daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir dayanışmaya yani, çok üst bir yaşam modeline ulaşabilirsiniz; eğer hazır olursanız…”– Ezgi Sorman

Sizce şans nedir? Sadece bazılarını bulan bir mucizeler silsilesi mi, yoksa kırk yılda bir size de denk gelen tatlı bir sürpriz mi?

Şans dediğimiz şey, fırsatlar kapımızı çaldığında, o zilin sesini duyup, kapıyı açmaya hazır olmaktan başka bir şey değildir. O kapıyı açmaya hazır mısınız?

Bu atölyede, 8/8 Aslan Kapısı Enerji Portalı & Aslan Yeni Ayı’nda akan ve kozmik destek sayesinde etkisi uzun yıllar sürecek olan yepyeni fırsatlara hazırlanacağız. 

Atölyemize katılarak;

  • yoğun enerjilerin aktığı bu özel dönemde kendi potansiyelinizi keşfetmeye bir adım daha yaklaşacak; 
  • kozmik desteğin ne olduğunu keşfedecek;
  • Ezgi Sorman’ın 8/8 Aslan Kapısı Enerji Portalı & Aslan Yeni Ayı’na özel yarattığı meditasyon çalışmasını deneyimleyeceksiniz.

Taptaze bir potansiyele ulaşmak ve gücünüzü olgunlaştırmak için Enerji Combo Atölyesi & Meditasyonu’nda buluşalım. 

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Enerji Combo Atölyesi, 8/8 Aslan Kapısı Enerji Portalı & Aslan Yeni Ayı Meditasyonu

Süre: 2 saat

Format: Zoom Video Kaydı 

*Toplam 1,5 saatlik Zoom video kayıtlarını izleyip indirebileceğiniz link ve şifre, kaydınız tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır. Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır. Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Katılanlar Ne Diyor?

“Çok sağlam duran, sağlamlığını istenmeyenden arınmışlığı ve yeniyi bilinçli aktive edişinden alan duruşun ifadesi ve meditasyonu için teşekkürler. Ezgi’nin sunduğu çalışmalar artık progressive ruhsal yükselişler/hafiflemeler olarak nitelenebilir diye düşündüm. Dönüşmekte olan ‘zamanın ruhu’ ile uyumlu olarak evrilen tüm aktarımlarınız için teşekkürler sevgili Meditasyon Okulu.”  S.Ö.-Yin Yoga Uygulayıcısı

Kaybolma cesaretinin hafifliğiyle beni tanıştırdınız ve bu sayede içimdeki güneşle yakınlaşmaya başladım. Özünü görüp özgür olma öğretisi bana güçlü hissettirdi. 3 yıllık bu güzel ağacın gölgesinde olmak mutluluk verici, uyandırdığınız tüm hisler ve düşünceler için teşekkür ederim.” Z.Ö.A- Hukuk Fak. öğrencisi

“Kendime, hakikatime yaklaşmayı niyet ettiğim yolculuğumda Meditasyon Okulu ruhumun rehberi, yol arkadaşı, dayanma gücü. İçsel olarak yoğun geçirdiğim bu dönemde ve her dönemecimde yanımdaydı. Koşulsuz sevginin, tohum ekmenin, yüksek titreşimin değerini ve hayatın kutsallığını öğretti. Tuttuğu alanlarla illüzyonlarımı görmemi sağladı, şefkatiyle sarıp sarmaladı. Meditasyon Okulu benim için ayrıca Birlik Bilincine ve İlahi Adalete açılan bir kapı, bir geçit.” S.D.- Sesle Meditasyon Uygulayıcısı