Skip to content Skip to footer
İndirim!

İÇSEL ÇATIŞMAMIZLA ATEŞKES PAKETİ

1.350,00 

“Her birimizin içsel çatışmalarına yaptığı ateşkes çağrısı kolektifteki çatışma enerjisine baskın geldiğinde dünyada barış kurulmuş olacak.” – Ezgi Sorman

İçinden geçmekte olduğumuz bu dönem; kendimizle cesur yüzleşmeler yaparak ilişkisel döngülerimizle ilgilenmemize öncelik vermemizi istiyor.

Dünyada görmek istediğimiz değişimi öncelikle kendimiz bedenlediğimizde o değişimin sürdürülebilir olduğunu tekrar bizlere hatırlatıyor.

Bugün dünyada tanık olduğumuz tüm çatışmalar, çelişkiler, haksız, hukuksuz kararlar bireylerin daha yüksek bir bilince geçmesi için çağrı, bir davet. Ancak bilinçli ve sağlıklı bireyler aydın toplumlar ve gelecek yaratabilir.

Biz de Meditasyon Okulu olarak kendi içinizde yaptığınız ateşkes çağrısına destek olmak adına bu dönem için kritik önem taşıyan 2 atölyemizi aynı çatı altında toplayıp, size özel bir paket hazırladık.

1-)Maskeler Atölyesi ve Meditasyonları;
Maskelerinizden özgürleşebilmeniz ve zorlu durumlar için ihtiyaç duyduğunuz gücü, kendinizde bulabilmeniz için tasarlandı.

🌐2 modül, 3,5 saatten oluşan çalışmamızla;
✨Baş etmekte zorlandığınız duyguların ustası olmayı öğrenecek;

✨karanlıklarınızla yüzleşerek ışığınızı yükseltmek ve güçlendirmek amacıyla bir ömür boyu çalışıp, uygulayabileceğiniz meditasyon tekniklerini keşfedeceksiniz.

2-) Tek modül, 1 saatten oluşan İlişkisel Karma Atölyesi ile

✨İlişkisel Karma” kavramıyla tanışacak; hayatla olan ilişkinizin, diğer tüm ilişkilerinizi kapsadığını kavrayacak;

✨hayatınızın birçok alanına getireceğiniz farkındalıklarla, daha özgür ve olgun ilişkiler yaratmaya doğru adım atacaksınız.

Eğer tüm ilişkilerinize bir devrim getirmek ve aynı zamanda dünya barışına katkıda bulunmak isterseniz İçsel Çatışmamızla Ateşkes Paketimizi şimdi edinin.

Kategoriler: Ürün Kodu:23052

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz we-transfer linkini  ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan we transfer linkine tıkladıktan sonra atölyemizi indirip, izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.