Skip to content Skip to footer

İlişkisel Karma Atölyesi & Meditasyonu

650,00 

Kendi döngünde ne kadar mutlusun?

 

İlişkilerimiz, bizim aynamız. Peki, bize neyi yansıtıyorlar?

Kendi kör noktalarımızı görebiliyor muyuz? Gördüklerimizi dönüştürmeye hazır mıyız?

Yeni atölyemizde bu soruların peşine düşüyoruz. Bize katılmaz mısınız?

Meditasyon Okulu olarak, “ilişki” ve “karma” kavramlarını bambaşka bir bakışla ele aldık ve sizler için yepyeni bir atölyede bir araya getirdik: İlişkisel Karma Atölyesi & Meditasyonu.

Peki nedir “İlişkisel Karma”?

İlişkisel Karma, bizim hayatla kurduğumuz ilişkimizdir. Kendimiz için özgürlük ve büyüme alanı yaratmak; derin derin nefes alabildiğimiz anları çoğaltmaktır.

“Karma”, genelde önceki yaşamları ifade etmek için kullanılan bir kelime. Atölyemizde ise hayatınızın farklı dönemlerinde yaptığınız seçimlere, bu seçimlerin ardına saklanmış niyetlere, onların sonuçlarına ve hepsinin birleşip bugününüzü oluşturmasına karşılık geliyor.

Anlayacağınız, yine “şimdi”de; “an”da kalacağız. Tam da olması gerektiği gibi…

“Sevginin ne demek olduğunu anladığında, kalbinin yarılarak büyümesine gerek yoktur. Kalbin esneyerek de büyüyebilir, açılabilir. Bu da senin kendinle An’da, ne kadar esnek olduğunla ilgilidir.”  Ezgi Sorman

Atölyemize katılarak:

  • “İlişkisel Karma” kavramıyla tanışacak;
  • hayatla olan ilişkinizin, diğer tüm ilişkilerinizi kapsadığını kavrayacak;
  • hayatınızın birçok alanına getireceğiniz farkındalıklarla, daha özgür ve olgun ilişkiler yaratmaya doğru adım atacaksınız.

Hem hayatımızdakilerle hem de hayatın kendisiyle sağlıklı ilişkiler kurmak için İlişkisel Karma Atölyesi & Meditasyonu’nda buluşalım.

 

Uygulama Detayları:

Eğitmen: Ezgi Sorman

Süre: 1 Saat

Format: Zoom Video Kaydı

Bir saatlik Zoom video kaydı, sipariş işlemlerinin tamamlanmasıyla e-postanıza ulaştırılacaktır.

Açıklama

Katılanlar Ne Diyor?

“Hiç bitmemesini dilediğim İlişkisel Karma Atölyesi ve Meditasyonu, bana içimi titreten şu farkındalığı hediye etti: Ben yıllarca yaşadıklarımdan ders değil, dert almışım. Sağlıklı seçimler yapayım derken, hep yük taşımışım. Ezgi’nin zarif bilgeliği ve insanın zihninde usul usul yarattığı soru işaretleri çok değerli. Yollarımız kesiştiği için mutluyum, hem de çok. Çalışmanın devamını heyecanla bekliyorum!” Gökçe (Reklam Yazarı)

 

Meditasyon okulu benim için tünelin ucundaki ışığın varlığına güvenimi tazeleyen ve yolda yürümeye yüreklendiren, her yol ayrımında da ışığa yönlendiren ömürlük bir rehber, yol arkadaşı. Dahası tünel dediğim karanlığın illüzyonuna uyandırarak, her seferinde ışığa giden yolda bir yolcu değil ışığın bizzat kendisi olduğumu hatırlatan; kısa, yoğun ve çok kıymetli anlarda bu deneyimi yaşamamı sağlayan araçları sağlayan bir kaynak Meditasyon Okulu. İyi ki var, iyi ki yolumuz kesişmiş, hep var olsun. Minnet ve sevgilerimle emek veren herkese…” G. Ö. (Tasarımcı ve meditasyon uygulayıcısı)

 

Size ne kadar teşekkür etsem az. Ve sizi karşıma çıkardığı için evrene ve allaha ne kadar minnettarım anlatamam. Ben için bana iyi gelecek olan şeyin meditasyon olduğunu biliyordum ama bir türlü yapamıyordum bunu. Meğerse öğretici olarak sizi bekliyormuşum. Şu an dünyanın bir ucundayım ama meditasyonu yaparken sanki yanınızdaymışım gibi hissettim. Muhtemelen bu sizin içinizdekileri aktarmaya olan sevginizden, isteğinizden kaynaklanıyor. Bu ışığınız hiç sönmesin. Hem birebir hem de diğer tüm çalışmalarınıza katılmak için can atıyorum. İyi ki varsınız.” B.O. (Uni. öğrencisi)

 

Hayatımı anlamlı kılmamı sağlayacak adımları güvenle atmama, olgunlaşmama, genleşmeme destek olan bu kaynakları yarattığınız için şükrediyorum. Başta sevgili Ezgi olmak üzere tüm ekibin emeğine, yüreğine sağlık…” S.D. (Qi Gong Uygulayıcısı)

 

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır. Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır. Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.