Skip to content Skip to footer

Kadın Şifa Çemberi Meditasyonu

450,00 

Dişil güç, şifa çemberi, içimizdeki kız çocuğu… Son yıllarda sıkça karşımıza çıkan kelimeler.

Hepsinin tınısı farklı, vardığı yer ayrı: Kadın olarak dünyadaki yerimizi bulmak.

Bu çok özel şifalandırıcı grup meditasyonu, Meditasyonda Uzmanlaşma ve Derinleşme Programı’mızda doğaçlama olarak ortaya çıktı. Bizler nasıl derinden etkilenmiş, kalplerimizi açarak empati yeteneğimizin güçlendiğini deneyimlediysek, sizin de bu benzersiz deneyimi yaşamanızı gönülden istiyoruz.

Bu meditasyon çalışmasına katılarak;

  • İçinizdeki küçük kızı hatırlayacak ve şifalandıracak;
  • Kadınlık yolculuğunuzu onurlandıracak;
  • ve kadın gücünden destek alarak bu dünyada yalnız olmadığınızı göreceksiniz.

 Kadın olmanın güzelliğini yaşamak ve bu şifa çemberinde hem içimizdeki hüzünlü çocuğun hem de birbirimizin elini tutmak için Kadın Şifa Çemberi Meditasyonu’nda buluşalım.

 Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Kadın Şifa Çemberi Meditasyonu

Süre: 17 dakika

Format: Zoom Video Kaydı 

 

* Zoom video kaydını izleyip, indirebileceğiniz link ve şifre, siparişinizin tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.