Skip to content Skip to footer

Karmik İlişkilerin Dönüşümü İçin

Karmik ilişkilerin dönüşümü için, eylül ayı sonuna kadar olan dönemde gerçeğe izin verin, alan bırakın, kalbinizi ve zihninizi açın. Biraz metanet, biraz cesaret, sabır ve biraz da dirayet toplayın. Ve olayların iç yüzü, size kendilerini göstersin.

Bir şeyler dağılmasın, kirlenmesin, parçalanmasın, kopmasın diye ekstra çaba göstermeyin. Bırakın dağılsın ki, neyi toparlamanız gerektiğini, kirlensin ki, neyi temizlemeniz gerektiğini, parçalansın ki, neyin kırılgan ve dağılmaya çok müsait olduğunu, kopsun ki, hangi zincirin zayıf olduğunu görün.

Kendinizi gerçeği görmeye açtığınızda o yüksek hayat için ihtiyaç duyduğunuz ilhamlara da açmış olacaksınız. Hatırlayın ve aklınızda bulundurun: Açmak ve kapamak çift yönlü bir yoldur.

Gerçekleri görmeye dirayetiniz veya cesaretiniz olmadığı için ya da acı çekmemek adına gerçekleri görmeye kendinizi kapatırsanız, aynı şekilde parlak bir gelecek için yaratıcılığınızı da ilhamlarınızı da kapatmış oluyorsunuz.

Neye açıyorsak kendimizi, aslında bu açılma hali çift yönlü oluyor: Gerçeği görmeye açtığımızda gerçeğin pırıl pırıl ilhamına da kalbimizi ve zihnimizi açmış oluyoruz. O yüzden de bu dönem biraz cesaret, dirayet, sabır ve metanetle gerçekleri görmeye kalbinizi ve zihninizi açın.

Bırakın durumun, olanların gerçekleri size yolunuzu göstersin; olmakta olanı daha net bir şekilde görün. Ve bu vesileyle Evrenin büyük planını da görmüş olun.

Bugünden itibaren, eylül sonuna kadar olan dönemde gördüğüm en önemli başka konu ise; karmik ilişki döngüsünün bitişi.

Karmik ilişki döngüsünün biteceği bir dönem gibi hissediyorum. Karmik ilişkilerin dönüşümü için özel ve fırsatlarla dolu bir dönemin içindeyiz.

İlişkilerinizde en köklü derslerinizi aldınız, deneyimlerinizi kazandınız. Karmik döngünün içinde bulunduğunuz, karmik kontratlarınızın olduğu bazı kişilerle bağınız kopacak ve/veya bazılarıyla da ilişkiniz bir üst oktava geçip, başka temellerde devam edecek.

Karmik döngünün kapandığını içinizde çok net bilirsiniz. Sizi hırpalayan, içinizi çok acıtan o eski yaralar hissedilmez olur. Tetiklendiğiniz konular sanki hiç yokmuşçasına sizden uzakta kalır. Artık tetiklenmez olursunuz, alışverişiniz sona erer; ne alacaklı ne verecekli, ne borçlu ne de haklı hissedersiniz. Artık ‘kim haklı, kim haksız’ konuları biter, yok olur. Umrunuz dışı, odağınız dışı olur.

Eski defterlerin, eski hesapların tertemiz ve ebediyen kapanmış olma hissidir, karmik ilişkisel döngünün kırıldığı dönem.

Bu Retro döneminin bence en önemli niyeti şu olmalı:

“Kalbimi ve zihnimi yoran karmik ilişkisel döngülerin kırılmasına açığım ve dirayetim var.”

“Beni yoran ilişkisel karmik döngülerin kırılmasına kalbimi de zihnimi de açıyorum. Bunun için yeterli güçte, metanette ve dirayetteyim.”

Kırılana kadar acıyacak, döngü kırıldıktan sonra ise çok rahatlayacaksınız. Size söz veriyorum; çok yüksek, ferah bir hayatınız olacak.

Döngüyü kırdıktan sonra bir üst oktava geçiyorsunuz ve çok rahat, ferah, uykularınızın mışıl mışıl olduğu, kalbinizin yumoş yumoş olduğu, tozpembe bulutların içinde olduğunuz bir döneme varıyorsunuz.

İlişkiler insanın kafasını çok yoruyor. Her türlü ilişki; gönül ilişkileri, anne babayla, kardeşlerle, aileyle olan, yakın dostlarla, çevrenizle olan, işyerindeki arkadaşlarınızla, çalışanlarınızla veya patronunuzla olan ilişkiler zihni en çok yoran yerler.

Ama günün sonunda kafanızı ne yoruyorsa, karmik olarak ilişkisel döngülerinizin derslerini aldıktan sonraki ferahlığı hatırlayın. Her şey ilişkisel karmik döngünün derslerine vuracak, karmik ilişkilerin dönüşümü için olacak.

Karmik ilişkiler üzerine daha detaylı destek almak isterseniz, web sitemizde İlişkisel Karma Atölyesi var. Tüm detaylarına MO Store’dan ulaşabilirsiniz.

Sizleri çok sevdiğimi tekrar hatırlatmak isterim. Hoşça geçsin bu dönem, şifalar olsun şimdiden.

 

Kaynak: Ezgi Sorman 

 

İlgili yayının tümünü youtube kanalımızdan dinleyebilirsiniz.