Skip to content Skip to footer

Kişisel Enerji Kaynağımızla Bağlanmak için Meditasyon

650,00 

Bir anda, tüm kâinat kalbinize dolsa ne olur?

Hayal edin… Ne korkularınız var ne de kodlarınız. Zihninizde saplandığınız kimlikleriniz de yok. Şimdi iyiliğin ve kötülüğün ötesinde, bambaşka bir noktadasınız. Zihninizi serbest bıraktığınız bir yerde…

Kişisel Enerji Kaynağımızla Bağlanmak için Meditasyon programı, sizi gerçek özünüze kavuşturmak için, zihninizin iplerini salmaya davet ediyor. 

Hep bildiğiniz ama bazen hatırlamakta zorluk çektiğimiz gerçekleri, ‘gerçeğimizi’ hatırlamamıza yardımcı oluyor. 

Bu çalışma “Kozmik İnsan”a bir çağrıdır. 

Peki nedir, “Kozmik İnsan”? O, bütünün farkındalığını tüm hücrelerinde yaşayandır. Kalbinin pusulası ile kendini arayan ve bilendir. 

Bu atölyeye katılarak;

  • “Kozmik İnsan”a ulaşma yolunda kendinizle olan bağınızı güçlendirecek;
  • pivot noktanızı kalbinize çevirerek kendinizi büyük dönüşümlere hazırlayacak;
  • Evrensel bilinç alanına yerleşerek zihninizi özgürleştirecek ve “Kozmik İnsan”a ulaşmanızı sağlayacak bilinç sıçramalarını yaşama yolunda ilk adımı atacaksınız.

Sonsuz dönüşümün ve değişimin kaynağı olabilmek, bunun için de değişime önce kendimizden başlamak için Kişisel Enerji Kaynağımızla Bağlanmak için Meditasyon’da buluşalım. 

 

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Kişisel Enerji Kaynağımızla Bağlanmak için Meditasyon

Süre: 32 dakika

Format: Zoom Video Kaydı 

* Zoom video kaydını izleyip, indirebileceğiniz link ve şifre, siparişinizin tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

 

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.