Skip to content Skip to footer

Kutsallığınızı Bedenleme Meditasyonu

650,00 

Ruhunuzun evini onurlandırma zamanı…

Özünde ”ben” dediğimiz, tüm hayalleri, yetenekleri ve üst bilinciyle sonsuz, sınırsız ve kutsaldır. Özgür ruh ve özgün yaşamın kaynağı tam olarak buralardan başlar. 

Peki bu kaynak, nasıl ve nereden akar? Bedenimizden, yani ruhumuzun evinden…

Bedenimiz, yaşamın coşkulu akışını her bir zerresinde taşır. Bütün hislerimiz ve duyumlarımız, hareket ve durağanlık ekseninde dans eder. Size biraz sallanmanın, birkaç dakika oturmanın ya da hiçbir şey yapmadan uzanmanın, hayatımızda çok şeyi değiştirebileceğinizi söylesek, ne derdiniz?

Kutsallığı Bedenleme Meditasyonu’nda önemli bir gerçekten yola çıkıyoruz: Zihnimiz durmayabilir ama bedenimizi durdurabiliriz. O bilgedir, bilendir. Unutmayandır. Biz düşleriz, evren birleştirir, beden ise yapar. 

Bu meditasyon çalışmasını, bedenlerimiz için bir tür güncelleme gibi düşünün. Bedenimizi onurlandırdığımız, bize verdiği mesajları duyabildiğimiz, sevgimizi paylaştığımız, unutulmaz bir 24 dakika. 

Atölyemize katılarak;

  • günlük koşuşturmalarda çoğu zaman kulak vermediğimiz bedenimizden akan mesajları dinleyecek;
  • bilincinizin karanlıklara gömdüğü ama bedeninizin unutmadıklarını keşfe çıkacak;
  • sıkıştığımız noktaları ferahlatacak;
  • bedeninizi rahatlatarak, onu onurlandırma fırsatı bulacaksınız.

Bedeninizin verdiği mesajları duymak ve sıkıştığınız noktalardaki düğümleri teker teker çözmek için Kutsallığı Bedenleme Meditasyonu’nda buluşalım.

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Kutsallığınızı Bedenleme Meditasyonu

Süre: 24 dakika

Format: Zoom Video Kaydı 

 

* Zoom video kaydını izleyip, indirebileceğiniz link ve şifre, siparişinizin tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.