Skip to content Skip to footer

Maskeler Atölyesi ve Meditasyonları

1.350,00 

“Hayatta taze başlangıçlara, maceralara, yolculuklara çıkabilmek için derinlere gömdüğümüz karanlıkla yüzleşmemiz gerekir.”Ezgi Sorman

 

Bir film izlediğinizi düşünün. Başroldeki karakter kendi karanlığına yenik düşüyor ve farkında bile olmadığı özellikleri, onun mutluluğunu gölgeliyor. 

Şimdi bu karakterin siz olduğunu hayal edin. Kendi hayatınızı dışarıdan izleyebilseydiniz, ne düşünürdünüz? Sizin gölge yanlarınız neler?

Hepimizin maskeleri var. Maskeleri, kendi alt benliğimizin karanlığını hem kendimizden hem de başkalarından saklamak için üretiriz. Zamanla ikinci doğamız olurlar…

Ezgi Sorman, Maskeler Atölyesi ve Meditasyonları’nı maskelerinizden özgürleşebilmeniz ve zorlu durumlar için ihtiyaç duyduğunuz gücü, kendinizde bulabilmeniz için tasarladı.

Atölyemiz, 2 Seviye ve toplam 3 modülden oluşuyor. 

İki modülden oluşan Seviye 1’de, üç tip maskenin ne olduğunu, nerede, neden ve ne zaman kullanıldığını keşfediyoruz.

 

1.Seviye, 1.Modül: Acıdan Kaçış ve Maskeler

Bu modülde acıyla olan ilişkimiz inceleyecek, ne tür maskeler yarattığımızı gözlemleyeceğiz. 

İlk seviyenin ilk modülünde öğrendiklerimizi, Ezgi Sorman’ın bu modüle özel yarattığı meditasyon çalışmasıyla pekiştireceğiz. 

 

1.Seviye, 2. Modül: Maskelerden Işığa

İkinci modülde, maskelerden alt benliğe geçmek ve oradan da üst benliğin ışığına ulaşmak üzerinde çalışacağız.

Ardından yine bu modüle özel bir meditasyon çalışmasıyla algılarımızı güçlendireceğiz.

Maskeler Atölyesi’nin 2. Seviyesi tek modülden oluşuyor.

2.Seviye-Tek Modül: Yaratıcı Ego’muz ile Tanışmak

Bu çalışmada, “Yaratıcı Ego” kavramını detaylı olarak öğrenecek, keşfettiklerimizi yine bu modüle özel bir meditasyon çalışmasıyla pekiştireceğiz. 

 

Maskeler Atölyesi ve Meditasyonları çalışmamıza katılarak;

  • farklı durumlarda taktığınız maskelerinizi keşfetmemize yardımcı olan kavramları öğrenecek;
  • bu kavramların hayatınızdaki karşılıklarını gözlemleyecek;
  • Baş etmekte zorlandığınız duyguların ustası olmayı öğrenecek;
  • karanlıklarınızla yüzleşerek ışığınızı yükseltmek ve güçlendirmek amacıyla bir ömür boyu çalışıp uygulayabileceğiniz meditasyon tekniklerini keşfedeceksiniz. 

 

Maskelerimizi tanıyarak onları sakince rafa kaldırmak, güçlü bağlar kurmak, kalpten ilişkiler yaratmak ve hayalimizdeki hayata sahip olmak için Maskeler Atölyesi ve Meditasyonları’nda buluşalım.

 

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Maskeler Atölyesi ve Meditasyonları

Süre

Seviye 1: 2 Modül (Toplam 2,5 saat)

Seviye 2: 1 Modül (1 saat)

Format: Zoom Video Kaydı 

*Toplam 3,5 saatlik Zoom video kayıtlarını izleyip indirebileceğiniz link ve şifre, kaydınız tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır. Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır. Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Katılanlar Ne Diyor?

“Yolculuğumda, her kaybolduğumu hissettiğimde yalnız olmadığımı gösterdiğin anlamlı bir işaretler ve yollar için teşekkür ederim.” Nur (tasarımcı)

 

“Yeni başladığım kendime yolculukta ekipten duyduklarım, öğrendiklerim için, “kalibrasyonum” olduğunuz için teşekkür ederim. Kendimiz için, kalbimiz için iyi geleni seçmeye devam gücümüze, cheers…” B. Ö. K. (jinekolojik onkolog)

 

“Merhaba Ezgi & Ekip, hayatın gerçek anlamını bulmak için, herkese ve her şeye rağmen,
kendine yürümeye cesaret edenlerin alanı Meditasyon Okulu. Ve kendime yürüdükçe son zamanlarda keşfettiğim en güzel şey, kavuşmanın güzelliği oldu. Tüm sözler, sözcükler, hisler, hissettiklerim şefkatli bir alanda gerçek haline bürünüyor. Özgürlüğüme kavuşuyorum. Teşekkür ederim her şey için. Sevgilerimle…”  Ö.O. (Finansçı// Meditasyon Uygulayıcısı)