Skip to content Skip to footer
İndirim!

SEVGİ KAZANSIN PAKETİ

925,00 

“Her birimizin içsel çatışmalarına yaptığı ateşkes çağrısı kolektifteki çatışma enerjisine baskın geldiğinde dünyada barış kurulmuş olacak.” -Ezgi Sorman

İçinden geçmekte olduğumuz bu dönem; kendimizle cesur yüzleşmeler yaparak ilişkisel döngülerimizle ilgilenmemize öncelik vermemizi istiyor.

Dünyada görmek istediğimiz değişimi öncelikle kendimiz bedenlediğimizde o değişimin sürdürülebilir olduğunu tekrar bizlere hatırlatıyor.

Bugün dünyada tanık olduğumuz tüm çatışmalar, çelişkiler, haksız, hukuksuz kararlar bireylerin daha yüksek bir bilince geçmesi için çağrı, bir davet. Ancak bilinçli ve sağlıklı bireyler aydın toplumlar ve gelecek yaratabilir.

Biz de Meditasyon Okulu olarak kendi içinize yaptığınız ateşkes çağrısına destek olmak adına bu dönem için kritik önem taşıyan 2 atölyemizi aynı çatı altında toplayıp, size özel bir paket hazırladık.

1-) Aşkın Yeni Diline Geçiş Atölyesi:

🌐Tek modül, 2 saatten oluşan atölyemizde,

✨tıpkı yabancı bir dil öğrenir gibi hem kendimizle hem de romantik ilişkilerimiz dahil tüm ikili ilişkilerimizde yepyeni bir dile nasıl geçeceğimizi keşfedeceğiz.

✨Aşk ve tüm ikili ilişkilerde yeni ufuklar, yeni fırsatlar, yeni seçimler ve taptaze başlangıçlar yapmak istiyorsanız; gelin, aşkın bu yeni dilini hep birlikte gün deşifre edelim.

2-) Rutinlerin Arasındaki İlhamı Bulma Atölyesi:

Bu atölyemizde;

✨Çağırmak istediğiniz ilham zaten elinizdeymiş gibi yaşayıp, ona nasıl sahip olacağınızı öğrenecek;
Stresinizi nasıl yöneteceğinizi kavrayacak;
✨Hayatınızdaki stres faktörlerin keşfederken, nelere hangi anlamı verdiğinizi görecek;
Dingin bir zihin ve kendini güvende hisseden bir bedene nasıl ulaşacağınızı deneyimleyecek;
✨Meditasyon sayesinde rutinlerinizin arasındaki ilhamı keşfetmeye doğru ilk adımı atacaksınız.

Stresi yöneterek başarıya giden yolda, onu bir kaldıraca dönüştürmek ve hayatınıza yepyeni anlamlar katmak için
🌐tek modül ve 36 dakikadan oluşan Rutinlerin Arasındaki İlhamı Bulma Atölyesi & Meditasyonunda buluşalım.

Eğer ilhamla beslenmek, içinizde sevgiyi, huzuru ve güveni büyüterek, dışarıya yansıtmak ve böylece dünya barışına katkıda bulunmak isterseniz Sevgi Kazansın Paketimizi şimdi edinin.

Kategoriler: Ürün Kodu:23059

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz we-transfer linkini  ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan we transfer linkine tıkladıktan sonra atölyemizi indirip, izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.