Skip to content Skip to footer

Sezgisel Gücünüzü Yönetme Meditasyonu

850,00 

Sezgisel Gücünüzü Yönetme Meditasyonunu düzenli olarak uygulayarak, sezgilerinizi güçlendirin, bedeninizle derin bir bağ kurun ve travma reaksiyonlarınızı yönetmede ustalaşın.

 

Bu yönlendirmeli meditasyon, bedeninizde hissettiğiniz sezgilerinizin mesajı ile travma reaksiyonlarınızı ayırt etmeye yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Her ikisini de kabul etmek ve anlamak, bedeninizle daha derin bir bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.

Bedenimizde hissettiklerimiz, bazen sezgilerin sessiz rehberliği, bazen de geçmişte yaşadığımız travmaların yankıları olabilir.

Bu iki durumu ayırt etmek, içsel dengeyi bulmak, sezgilerin gücünden faydalanabilmek ve kendimizi daha iyi anlayıp şifalandırabilmek için önemlidir.

“Sezgisel Gücünüzü Yönetme meditasyonu” sizi bu süreçte desteklemek için tasarlanmıştır.

Bu yönlendirmeli meditasyon, bedeninizdeki farklı hislerin kaynağını keşfetmenize ve bu hislerin nasıl bir etki yarattığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Meditasyon boyunca güvenli bir alanda huzur bulacak, sezgilerinizi tanıyacak ve travma reaksiyonlarınızı gözlemleyeceksiniz.

Bedeninizle derin bir bağ kurup, travma reaksiyonlarınızı yönetmede ustalaşmak için Sezgisel Gücünüzü Yönetme Meditasyonu’nda buluşalım.

 

Çalışma Bedeli: 850,00 TL.

*Sezgisel Gücünüzü Yönetme Meditasyonu’nun ses kayıt dosyasını indirebileceğiniz WeTransfer linki, siparişiniz tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Sezgisel Gücünüzü Yönetme Meditasyonu

Süre: 8 dakika

Kategoriler: , Ürün Kodu:24576

Açıklama

ayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız çalışmayıdinleyip, indirebileceğiniz we-transfer linkini  ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan we transfer linkine tıkladıktan sonra meditasyonumuzu indirip, pratik edebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.