Skip to content Skip to footer
sevda meric - Meditasyon Okulu
uygulayıcı

Sevda Meriç

Ben kimim?

Yıldızlardan gelen yola çıkan yolda olan biriyim; senin gibi sonsuzluktan gelen ve sonsuzluğa giden…

Hayatına Dair

Merhaba, ben Sevda.

1988 doğumluyum. Eğitim aldığım üniversite ve bir meslekte uzmanlaştığım bir işim var. Fakat ben bu kimliklerden soyunup, tüm çıplaklığı ile gerçekliğe uzanan bir ruh yolculuğundan bahsetmek isterim.

Merhaba yolcu!  ben Mistik yolcu; şefkatte, gizeme, gerçeğe, aşka adanmış bir yolculuğa hoş geldin.

Çocukluk yıllarından, şu zamana kadar çeşitli dönüm noktaları ve durumlar yaşadım. Sanıyorum bu deneyimleri yaşamasaydım, kendimi ve yolculuğumu bulamazdım. Kısaca süreçlerden bahsedersem eğer; Çeşitli Ruhsal Aktivasyon ritüellerinde, inzivalarda, yurtdışı spiritüel gezilerde, ruhsal büyüme ve bilinçaltı eğitimlerinde, tasavvuf ve semazen olma yolunda eğitim almaktayım. 

Kişinin önce kendini şifalandırmayı deneyimlediği ve öğrendiği Meditasyon Eğitmenliği Eğitimi ‘’Mistik Yolcu’’ temalı eğitiminde bulunduğum ve yaşamımın yön değiştirdiği bu eğitim; Ezgi Sorman hocamın rehberliği, yoldaşlığı ile bir muma benzetirim. Şöyle ki, bir mum ışığı nasıl yansıtır ve çevresini aydınlatır, Ezgi Sorman hocam da öyle bir mum gibi ışığı yansıtır, aydınlatır kendinde olanı her şeyiyle ortaya koyar, tüm karanlığı da aydınlığı da tüm gerçekleriyle. Şifalanma da o enerjide başlar. Çok şükür, iyi ki var…   Bu yolda yaşadığım ve yaşamakta olduğum deneyimleri paylaşmak niyetim, tüm kalbim ile. Saf niyet ortaya büyük bir güç çıkartır. Sen yolcu, gerçek benliğini keşfetmeye niyet edecek misin?