Skip to content Skip to footer

Toksik Duygulardan Arınma Atölyesi & Meditasyonu

1.150,00 

“Toksik duygu birikintisi, kimyasal atık dolu sularda, sürekli yüzmek gibidir. İçinizde biriken toksik duyguları süzdüğünüz oranda sağlıklı, berrak ve enerjiksiniz.” Ezgi Sorman

 

“Bu ben değilim.” dediğiniz anlar oluyor mu? Sizi siz yaptığını düşündüğünüz ve bu sayede ödüller de kazandığınız yönleriniz aslında sizi baskılıyor mu? 

Duygu durumumuz, sadece bir sonraki adımımızı değil, hayatımızın genelinin rengini ve yapısını belirler. Kimlerle beraber olduğumuzdan ne kadar kazandığımıza, hatta fiziksel sağlığımıza kadar hayatımızın tüm dengelerini kurar. Yine de duygularımızı çoğu zaman es geçip, başka yerlerde dolanır, zaman kaybederiz…

Oysa, duygularının ustası olan hayatının da ustası olur. 

Toksik Duygulardan Arınma Atölyesi & Meditasyonu, sadece bu döneme özel bir çalışma değil. Hayatımızın her döneminde size destek olacak, şifası ve etkisi büyük bir deneyim.

Atölyemize katılarak;

  • 11/11 Enerji Portalı’nın mesajlarını dinleyecek;
  • toksik duyguların anatomisini keşfedecek;
  • bu duyguların insanın aurasına, bir anlamda çekim gücüne olan etkilerini fark ederken, arınma yöntemlerini de öğrenecek;
  • ömür boyu pratik edebileceğiniz dönüştürücü bir deneyim yaşayacaksınız: Arınma Meditasyonu

 

Duygularımızın binbir tonunu ve hayatımıza olan etkilerini keşfetmek, bunun da ötesine geçip, hayatlarımızı dönüştürebilmek için Toksik Duygulardan Arınma Atölyesi & Meditasyonu’nda buluşalım. 

 

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: 11/11 Enerji Portalı Mesajları, Toksik Duygular Atölyesi, Arınma Meditasyonu

Süre: 2 Saat

Format: Zoom Video Kaydı 

 

*İki saatlik Zoom video kaydını izleyip indirebileceğiniz link ve şifre, kaydınız tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır. Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır. Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Katılanlar Ne Diyor?

Çok değerli Ezgi Sorman ve Meditasyon Okulu Ekibi, Meditasyon okulunun hayatıma katkıları ve değeriyle ilgili günlerdir aklıma belki 70000 cümle geliyor:) Meditasyon okulunun çalışmaları, desteği ve rehberliği ile kendimi bağlantıda hissettim ve hissediyorum. Anladığım, anlaşıldığımı hissettiğim bir mecra var ve bu mecrada güvendeyim. Yolculuğumda, meditasyon okulunun rehberliği ile katman katman kabuklarımı kaldırmaya, yaralarımı sifalandırmaya ve ruhuma yaklaşmaya çalışıyorum. Desteğiniz ve rehberliğinizle…Teşekkürler Meditasyon Okulu.” (A. E.) Avukat

 

Meditasyon Okulu bana ne öğretti sorusunun cevabını kısaca aktarmak istiyorum. Aslında meditasyonun bulunduğun ortamdan, gerçeklikten uzaklaşmak değil de aksine anın içinde tam olarak var olmak olduğunu öğrendim. Ve kendi gerçeğimin peşine düşmenin ne denli kıymetli olduğunu, kız kardeşime destek olmanın değerini ve birlikten doğan gücü. Katkınız için sonsuz teşekkürler. Sevgiler,” B. B (avukat adayı)

 

“Akıttığınız şeyleri dinlerken bugün balkondaki masadaki fesleğenin güzelliğini gördüm, uzaktaki apartmanın önündeki ağaca sevindim. Bu kadar gerçek, bu kadar dişi, bu kadar kadim hisler için, kendine yaklaşmayı kalbimde hissetmeme ilham olduğunuz için teşekkür ederim.” F. K. (Uni. öğrencisi)