Skip to content Skip to footer

Zaman Simyacılığı Çalışması & Meditasyonu

650,00 

Zamanı bükmeyi öğrenmeye hazır mısınız?

“Adımları yaratanın da o adımlara yetişmeye çalışanın da siz olduğunuzu idrak ettiğinizde, zamanla olan ilişkiniz bambaşka bir boyuta sıçrayacak.”

Ezgi Sorman

Zamanla olan ilişkiniz nasıl? Aceleci misinizdir? Zamanınız az olduğunda strese girer misiniz? Eğer başarısızlık, dışlanma ve yaşlanma korkusu, savurganlık, cimrilik, pişmanlık ve suçluluk hayatınızda baskın duygularsa, zamanla ilişkinizi” tekrar ele almanız gerekiyor demektir.

Size bir sır verelim: Zamanı lehimize kullanmak, düşündüğünüzden çok daha kolay.

Zamanın yeni bir değer birimi olduğu çağımızda, onu lehimize kullanmak en büyük fayda. Bu atölyede bunu nasıl başaracağımızı, yani zamanı nasıl bükeceğimizi öğreneceğiz.

 11.11.2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz 11-11 Enerji Portalı Atölyesi & Meditasyonu kaydının özel bir prodüksiyondanla derlediğimiz bu çalışmada, zaman kavramına dair yepyeni bir bakış açısına sahip olacaksınız.

Atölyemize katılarak;

  • pişmanlık ve zaman arasındaki ilişkiyi öğrenecek;
  • zaman kavramının bambaşka yönlerini keşfedecek;
  • zamanla olan ilişkinizi bir ömür iyileştirme fırsatını yakalayacaksınız.

Zaman içerisinde sıkışmadan onunla olan iletişimimizi güçlendirmek, zamansızlığın verdiği stresi yenmek ve hayat kalitenizi yükseltmek için Zaman Simyacılığı Çalışması & Meditasyonu’nda buluşalım.

Not: Bu çalışmamızdan elde edeceğimiz bütün geliri, Kapoville projelerimize ve okulumuzun inşaat masraflarına aktaracağız. 

Paylaşarak büyümek, dayanışmayla yücelmek mümkün ve çok keyifli! Siz değerli takipçilerimize, desteğinizden faydalanacak herkes adına şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman

İçerik: Zaman Simyacılığı Çalışması & Meditasyonu

Süre: 30 dakika

Format: Zoom Video Kaydı 

* Zoom video kaydını izleyip, indirebileceğiniz link ve şifre, siparişinizin tamamlanmasına takiben aynı gün içerisinde e-postanıza gönderilecektir.

Kategoriler: , Ürün Kodu:21920

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.