Skip to content Skip to footer

En Derin Yaralarımızı İyileştirme Meditasyonu

0,00 

Aynı acı iki kere yaşanmaz…

“Her hissettiğiniz acı, size evlerinizin yolunu gösteren birer çağrı.” –Ezgi Sorman

En derin yaralarımız artık hızlıca dönüşmeyi bekliyor. O yaralara çok baktık, onlara çok dokunduk. Kanamayı durdursak da onu tamamen iyileştirmeyi başaramadık. 

Bu dönemin insanı ve zihin yapısı – yani siz, biz, hepimiz – sorunlara pratik, hızlı ve kesin sonuçlar istiyor. Bir sorunu çözmek değil; çözümlemek, nihai şifasına kavuşturmak istiyor. Tıpkı her başımız ağrıdığında sebebini bulmak yerine hemen ağrı kesicilere koştuğumuz gibi…

Ezgi Sorman ve Gürkan Aşık ekolünün eseri olan ve sesle şifa teknikleriyle harmanlanan bu çok özel meditasyona katılarak;

  • zihninizin sınırlarının genişlediğini hissedecek;
  • döngülerinizi daha net görecek;
  • en derin yaralarınızı şifalandırma yolunda büyük bir adım atacaksınız. 

Kemerlerinizi bağlayın. Uçuşa hazır mısınız?

Yaralarımıza geçici pansumanlar yapmak yerine, onları kökünden dönüştürmek için En Derin Yaralarımızı İyileştirme Meditasyonu’nda buluşalım.

Meditasyonumuz herkese ücretsiz

Zor günlerden, zor yıllardan geçiyoruz. Bu yüzden tüm takipçilerimizin ve ihtiyacı olan herkesin en derin yaralarına şifa bulması niyetiyle bu meditasyonu sizlere hediyemiz olarak sunuyoruz. 

Aşağıdaki linke şifreyi girerek meditasyonumuza ulaşabilirsiniz.

https://vimeo.com/731137864  

Şifre: 555777

Şifa olsun!

Uygulama Detayları

Eğitmen: Ezgi Sorman 

İçerik: En Derin Yaralarımızı İyileştirme Meditasyonu

Süre: 4 dakika

Format: Zoom Video Kaydı 

Açıklama

Uyarı:

Sayfamızdaki atölye ve programlar herhangi bir hastalığa dair bir teşhis veya tedavi yöntemi sunmamaktadır.

Atölye ve programlarımızla amacımız size daha huzurlu, bilinçli, anlamlı ve bütünsel bir hayatın kapılarını açmak, buna dair alternatif seçenekler sunmaktır.

Psikolojik veya fiziksel destek için lütfen doktorunuza başvurunuz.

Önemli Not:

Satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “siparişiniz alındı” maili gönderilir. Bu mailden sonra satın alınan ürünün ödemesi gerçekleştirilmesinden (sistemdeki kontroller gerçekleştirildikten) sonra mail adresinize “siparişiniz tamamlandı” maili gelir. “Siparişiniz tamamlandı” maili sadece siparişinize ilişkin fatura bilgilerini içermektedir.

Satın aldığınız atölye/programı izleyebileceğiniz video linkini ve şifresini ise, siparişiniz tamamlandı mailine ekli not ile ayrı bir mailde gönderilir. “siparişinize bir not eklendi” 3. Mailinde yer alan video linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrana yine aynı mailde bulunan şifreyi girerek atölyemizi izleyebilirsiniz. 

Satın alma sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize info@meditasyonokulu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.