Skip to content Skip to footer

Teslimat Koşulları

Web sitemizden satın aldığınız Program- Atölye’lerin video ve ses kaydı dosyalarına ilişkin olarak; satın alma işleminiz tamamlandığında, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz mail adresinize, sistemimiz tarafından “sipariş tamamlandı” maili gelir. Ve bu mail içerisinde yer alan “Ürünler” başlığı kısmında, indirilebilir linkler yer alır. Bu linklere tıklayarak, atölye çalışmasını indirebilirsiniz. Bununla birlikte ürüne ilişkin teslimat tamamlanmış addedilir. Satın alma ve teslimat sürecinde yaşadığınız tüm durumlar için bize “info@meditasyonokulu.com” mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İşbu web sitesinden satın alınan ürün bir etkinliğe giriş hakkı veya bilet ise etkinlik belirtilen gün, saat ve mekânda yapılmakla teslim ve ifa edilmiş sayılır. ALICI, satın aldığı etkinliğe Katılmaz İse Ücret İadesi yahut değişim yapılamaz. ALICI bunu şimdiden kabul ve beyan etmiştir.

Diğer ürünlere ilişkin siparişleriniz 1 – 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir.

İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz.

Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve mesafeli satış sözleşmesi ve diğer koşullarda öngörülen ödeme şartları gerçekleştirilmesi halinde yapılabilecektir.

İşbu web sitesinden satın alınan ürünün teslimatı için işbu ürün bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. İlgili ürün bedeli, herhangi bir nedenle ödenmezse veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.