Skip to content Skip to footer
KAPSAM

MO Platform I Kişisel Gelişim

Ezgi Sorman, Hindistan, Nepal, Bhutan, Kamboçya, Çin, Güney Afrika, İzlanda, Portekiz, Polonya,İsviçre,Fransa ve Orta ve Güney Amerika eğitimleri ve ziyaretlerinden harmanladığı deneyimleri öğrencileriyle paylaşmaktadır. Hayatın her an gelişim ve değişim içinde olduğuna inandığından tek tip eğitimi olmayıp, açtığı atölye ve programlar ise her yıl güncellenmektedir.

Icon

Online & Offline Atölyeler

Anın enerjilerine yönelik seçtiğimiz içeriklerden oluşan, anın bütünsel ihtiyacını karşılamak amacıyla özel olarak hazırladığımız ve buna uygun olarak yarattığımız, katılımcıların ömür boyu uygulayabilecekleri meditasyon ve çalışmalar sunmaktayız.
Icon

Uzmanlaşma Programları

Uzmanlık alanımızda olan; meditasyon, şifalı seslerle meditasyon, qi-gong, tibet çanakları, gong ve sürdürülebilir yaşam konularında derinleşmek üzere yılların birikim ve tecrübesiyle hazırlanan özel müfredatla dersler verilmektedir.
Icon

İnzivalar

Meditasyon Okulu’nun Kapadokya’daki merkez binasında 2 ila 4 gün süre boyunca özel bir tema üzerine yaratılan meditasyon pratikleri, ses banyosunun şifalı sesleri eşliğinde içe dönüş, tazelenmek ve kendini dinlemek amacıyla yaratılan özel buluşmalardır.
Icon

Özel Kamplar

Meditasyon Okulu’nun Kapadokya’daki merkez binasında 2 ila 4 gün süre boyunca özel olarak yaratılan bir programla, katılımcıların öğrenerek sonrasında uygulayabilecekleri teorik bilgilerle temellendirilmiş pratikler, özel olarak yaratılan meditasyonlar ve ses banyosunun şifalı sesleri eşliğinde derin bir bütünsel şifalanma süreci sunan buluşmalardır.
Icon

Festivaller

Meditasyon Okulu’nun Kapadokya’daki merkez binasında yılın belirli zamanlarında her şeyin özü olan titreşimin bilgeliğini şifaya dönüştürmek niyetiyle, dünyanın dört bir yanından gelen sanatçıların konuk olarak ağırlandığı ve her yıl onlarca kişinin katıldığı meditasyonun yanında nefes, qi-gong, yoga çalışmalarının da gerçekleştirildiği sesle şifa festivalleri düzenlenmektedir. 
Icon

Mezuniyet İnzivaları

Yukarıda sıralanan tüm bu faaliyetlerin yanı sıra, ön eliminasyona tabi tutularak, yeterliliklerine göre sınırlı sayıda kabul edilen uygulayıcı adaylarının önce belirli saat uzaktan (online) uzmanlaşma programlarının tamamlanmasıyla, uygun kalite standartları gözetilerek seçimlerinin yapılması amacıyla Meditasyon Okulu merkez binasında 1 hafta süre ile uzmanlaşma mezuniyet inzivaları gerçekleştirilmektedir. Bu süreç neticesinde yeterliliklerini veren adaylar, “Meditasyon Okulu’nun Uygulayıcıları” sıfatına hak kazanmaktadır.
KAPSAM

MO Platform I Kurumsal Gelişim

Yaratıcılığı Destekleme, Kaliteli Yaşam, İletişim ve Bağ, Mutluluk Reçetesi, İçten ve Köklü Liderlik konuları çerçevesinde kurumsal firmaların iletişim dili ve kültürüne özel olarak yaratılacak, sayfanın aşağısında sunulan kurumsal formda doldurulan esaslar dahilinde oluşturulacak program, çalışma ve / veya eğitimlerin sunulmasıdır.

platform b01 - Meditasyon Okulu
platform b01k1 - Meditasyon Okulu
platform b01k2 - Meditasyon Okulu
Yorumlar

Katılanlar Ne Diyor?

Online atölyeleriniz o dönemdeki içsel sorgulama ve araştırmalarımla tam örtüştüğünü ve çoğu zaman beni kendi çıkmazımdan alıp engin, sınırsız ve bazen de yalın alanlara yönlendirerek dönüşümüme, olgunlaşmama ve hayatla dansıma destek verdiğini belirtmek isterim. Ayrıca, kendi üzerimde çalışmak isteyip de ertelediğim, fark etmediğim ve kendimle yüzleşmem- derinleştirmem gereken konularda büyük, doğru ve gerçek bir alan sunuyor; sevgili hocam Ezgi Sorman’ın tuttuğu alanla ve paylaştığı/kanallığını yaptığı kozmik bilgilerle… Her atölyede kalbimin açıldığını, bilincimin sıçradığını hissediyorum.

Seyran Delice

2019, 2020 ve 2021 yıllarında birçok online atölyeye katıldım, her biri de yaşam sarmalımda bir üste taşıdı bilincimi, hallerimi, varlığımı… Hep olun, hep var olun, paylaştığımız An’lar da bol olsun, ömrümüz yettiğince.

Ayşegül Sel

Meditasyon okulunun takipçisi üyesi ve öğrencisi olmaktan dolayı çok mutluyum. Hazırladığınız atölyeler hayatımda hep doğru zamanlara denk geliyor. O yüzden çok yarar görüyorum. Ezgi’nin verdiği tavsiyeler ödevler her zaman işime yarıyor; kanal olduğu alandan birazcık bile olsa bilgi almaktan dolayı çok mutluyum. Böyle bir aile içinde olduğum için şükürler olsun.

Bilge Kaya

Mezuniyet ve inziva günlerimiz, benim için kelimelerin kifayetsiz olduğu anlatılmaz yaşanır açılımların günleriydi. Okulumuzda olmanın, sizlerle yan yana olmanın okulda da okul dışında da her deneyimimin bana kattıkları, bende açtıkları paha biçilemez.

Seçil Akbudak

Orada olmak bambaşka bir şeydi. Öyle güzel bir alan açılmıştı ki, bizim için her şey aktı, yüreklerimizde yuvasını yaptı. Her şey kalpteydi sanki ve o bağlarla bağlandık hem birbirimize hem de meditasyona. Artık başka bir alandayız. Niyetimiz bir bilinç sıçramasıydı, bunu yaşadık. Sevgili hocalarım, mabedini bulmuş biriyim artık. Varlığınız için şükranla doluyum.

Behiye Doğruel

Meditasyonda Uzmanlaşma ve Derinleşme eğitimine, o kıymetli alana dahil olabildiğime ve varlıklarınız ile aldığım güce şükrediyorum. Tekrar aynı alanları paylaşmak dileğimle, hepinize kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.

Gülnara Uzun

En başından beri içimde hissettiğim ve her fırsatta dile getirdiğim Ezgi hocama rastlamak benim için büyük bir şans. Aldığım bu çok özel eğitim içimde dönüşümler yarattı. Eğitimde öğrendiklerimi deneyimleyebilmek bedenimde zihnimde ve ruhumda akışa bırakabilmenin hissi çok iyi hissettiriyor. Bu eğitim içimde sürüyor ve bu yolculuk öyle güzel ve keyifli ki…Hiç bitmeyecek bir yolculuk benim için. Bu çalışmamızda emeği geçen Ezgi hocama çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sevgiyle kalın.

Gonca Dillice

Eğitimimiz bu yıl benim hediyem oldu. Yaşadığım onca değişik süreçte almış olduğumuz kıymetli bilgiler benim hep elimden tutan oldu. Çok şükür.

Havva Ünal

Bu eğitim için, bu fırsat için ve böyle güzel bir grupla beraber olabildiğim için herkese teşekkür etmek istiyorum. Aklımla düşünerek değil; kalbime sorarak, kalbimin rehberliğinde ilerlediğimi hissetmek içimde büyük bir heyecan ve mutluluk yaratıyor. İyi ki varsınız. Ezgi Hocam, Seyran hocam sizlere çok çok teşekkür ediyorum. Yine kavuşacağımızı hep bağlantıda olacağımızı bildiğim için teselli buluyorum. Hepinize sevgilerimle…

Ceren Genç

Ezgi ve Seyran eğitim ve ses banyosundaki uyumunuza hayran kaldım. Ezgi inzivalarının kalitesi ve yeri apayrı bende ışığını bizimle paylaştığın için çok teşekkürler. Tanıştığım güzel insanlar iyi ki tanıştık, iyi ki yollarımız kesişti merhabalarınız, tebessümünüz ve yoldaşlığınız için teşekkürler. Kapadokya’mın mistik havası ve toprağına ayrıca teşekkürler.

Solmaz Sin

Başta Ezgi Hanım ve MO ekibi ile herkese varlığınız ve desteğiniz için minnettarım. Ve bu iyi ve güzel insanlarla Ezgi Hoca’mızın dediği gibi birlikte cenneti dünyada yaratabileceğimize inanıyorum. Meditasyon Okulu’nda gerçekten çok olağanüstü deneyimler yaşadım. İyi ki varsınız.

Simge Çokgezer