Skip to content Skip to footer

Biz Meditasyon Okulu Ekibi ve Uygulayıcıları olarak, öğrencilerimiz ve katılımcılarımızla birlikte her daim An’ı kavramayı temel niyet olarak edinmiş, alma-verme dengesinin mucizevi meyvelerini paylaşarak adım adım büyüyen kocaman bir aileyiz. Bu ailenin çok değerli bir parçası olan, her türlü uzmanlıklarıyla, bilgi ve deneyim birikimleriyle bize destek veren, hatırımızın geçtiği kişiler ile de okulumuz ayakta kalmakta, projelerini sağlam adımlarla gerçekleştirebilmektedir.

Misyonumuz, okulumuza gönülden hizmet etmek ve çalışmak olduğundan katılımcılarımızın varlığı sayesinde bu misyonumuzu gerçekleştirebilmekteyiz. Katılımcıların ve takipçilerimizin geliştiğini, dönüştüğünü görmek, buna tanık olmak ise; misyonumuzun ışığının aydınlattığı yolda ilerlerken, biz hizmet edenlere büyük bir şevk ve heves aşılamakta; hizmet aşkının ateşini kalplerimizde büyütmektedir.

Katılımcılarımızın varlığı, misyonumuza bu yönden katkı sağlarken; onların hayatına hizmetimizle sağladığımız katkı ise sürekli büyüyen bir sinerji; kutsal bir döngü yaratmaktadır. Bu kutsal döngünün vazgeçilmez çarkı olan tüm katılımcılarımıza kalbimizin en derinliklerinden teşekkürlerimizi sunarız. Ve Meditasyon Okulu’nun yaydığı ışığı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çünkü; paylaşarak büyümek, oynayarak gelişmek, çok güzel ve bu mümkün. Siz de düşünün, yaratın, paylaşın, anlatın, öğretin, gösterin, ilham olun, katkı sağlayın ve bu kutsal döngüde yerinizi alın.

katki1 - Meditasyon Okulu
katki2 - Meditasyon Okulu
katki3 - Meditasyon Okulu
katki4 - Meditasyon Okulu