Skip to content Skip to footer

Sihir Dolu Bir Çağrı

Sihir dolu bir çağrı ile bizi 3. boyutun üzerine çıkmaya, yüksek benliğimizle buluşmaya davet eden mavi dolunayın enerjileri yılın sonuna kadar etkisini sürdürecek. 

Hassasiyetimiz, sezgilerimiz, içimizde, özel alanlarımızda kalma ihtiyacımız artıyor.
Bir bırakılmak istiyoruz ki; enerjimizi toplayalım, sakinleyelim, kendi içsel tartışmalarımızı duyalım, muhakemelerimizi dış etkenlerden bağımsız bir şekilde yapabilelim.

Henüz detayları görmeseniz de ruhunuzun mesajlarını duyup, o mesajlara güvenebilin diye içinizde kalma ihtiyacınız yükselecek.
Spiritüel kaslarınızı ve sezgilerinizi de böylece geliştiriyor olacaksınız. Sonrasında geliştirdiğiniz bu kaslar günlük sorumluluklarınızı daha efektif bir şekilde yerine getirmenizde fayda sağlayacak.

Hem duygusal hem de analitik tutumunuzu dengeleyecek bir dolunay enerjisi içindeyiz. Bu dolunayın bizlere akıtacağı enerji, aslında hayatlarımızı kendi mükemmelimizle uyumlu bir düzene oturtmak için harika bir destek.
Bu nedenle de bu süreç çıkması, gitmesi, temizlenmesi gerekenleri gün yüzüne olduğu gibi çıkartıyor.

Hem düzenleme aynı anda da derleme, toplama, fazlalıklardan kurtulma ve temizleme de bizleri bekliyor, evren tarafından bizlerden bekleniliyor.
Her düzenleme aynı anda bir derleme, toplama, fazlalıklardan kurtulma ve temizlemedir. Bu sürece böyle bakalım.

Bu dönemin oldukça derin bir hafifleme, derin bir düzenleme, temizleme olduğunu
lütfen akıllarınızda bulundurun. Diğer bir deyişle aslında basit bir işlemden geçmiyoruz. İşlem basit değil; çünkü bu dolunay bizden sorumluluk sahibi, olgun, yetişkin bireyler olmamızı bekliyor. Tamamlanması, halledilmesi, yönetilmesi gerekenleri gözümüze sokarcasına karşımıza çıkaracak. Bu veya şu sebepten ertelediğiniz, ötelediğiniz ne varsa tamamlanması ve tamamlayabilmeniz için gün yüzüne çıkaracak.
Gücünüzü, enerjinizi toplayıp, sorumluluklarınızı bilip, tamamlayışa geçmenizi büyük bir vurguyla tavsiye ederim. Daha fazla ayak sürmeyin.

Depresif, enerji düşürücü, yalnız, şevkinizin kaçtığını hissettiğiniz anlar olabilir ve bu kuvvetle muhtemel.
Örneğin birden yapılması gereken unuttuğunuz bir işi hatırlayıp, canınız sıkılabilir ya da o anki mevcut durumla, elinizdekiyle ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz, nasıl ilerleyeceğinizi bulamayabilirsiniz, kafanız karışabilir.
Yalnız bilin ki, daha sonra hallederim dediğiniz An bu An. Daha sonranın vakti bu dolunayla birlikte geldi.

Desteğe ihtiyacınız olduğu zamanlar şunu hatırlayın, ben de kendim için sıkça yaparım. Bana iyi geleni şimdi sizlere sunuyorum: Dünyevi meleklerinizi çağırın.
Hangi konuda yardıma ihtiyacınız varsa, o konuda sizin işinizi kolaylaştıracak insanların karışınıza çıkması için dua edin. Alan o kadar açık ki; dolunay sizin çağrınızı duyacak, dualarınızı da kabul edecektir.

Enerjetik olarak neyin bittiğini anlayıp, orayı araştırın; çünkü enerjilerde açılmak üzere olan, size açılmak isteyen çok büyük kapılar var. Ve o kapıları görebilmeniz için nelerin artık bittiğini iyice görün.
Enerjetik bitişler derken; bu bir kişiyle olan ilişkiniz, bir işle, mekanla olan ilişkinizin bitmesi değil; içinizde enerjetik, karmik olarak neyin bittiğini görmenizden bahsediyorum.
Enerjetik kavramları örneklendirmek gerekirse; acıdan beslenmek, yardım istemediğiniz veya isteyemediğiniz için yalnızlık çekmek, kendinizi ifade edemediğiniz için kalp acısı yaşamak, iyi bir hayatı hak etmediğinizi düşündüğünüzden dolayı bereketi çekememek gibi…

Enerjilerinizde yaşamlar boyunca taşıdığınız, bu Ana kadar hayatınızı daraltan ve artık sona eren o köklü döngü ne?
Burayı araştırın, bunu iyice görün ve sonra da kapanışını, o döngünün tamamlanışını bu dolunayla birlikte izleyin.

“Hissinize güvenin, hissettiğiniz şey doğru.” diyor dolunay.
Hislerinize güvenebilmeniz için de enerjilerinizde sorumluluk sahibi olduğunuzu bilmeniz gerek. Yani önce kendinizin kendinize karşı duyarlı ve korumacı, koruyabilen olduğuna güven sağlamalısınız. Omurganızı bu güven sağlamlaştıracak.

Narin, kırılgan, hassas, duyarlı, sezgileri yüksek kişiler için biraz zorlu bir dönem olabilir. Böyleleriniz gizlenen detaylar, yalan-dolanlar, manipüle edilmiş gerçekler, küstahlık, kibir, kaba saba tutumlar, tavırlar, propagandalar karşısında hem kişisel hem küresel dünyalarınızda ne yapacağınızı, ne düşüneceğinizi, nasıl ilerleyeceğinizi bilemiyor olabilirsiniz.
O nedenle de az önce anlattığım omurga sağlamlaştırma işi çok önemli.
Onca yalan dolan, ilüzyonik cevaplar karşısında kime güveneceğiniz biraz kafa karıştıracak. Kime güveneceksiniz? Tabi ki de kendinize…

Bu dolunayın bir çağrısı var; bu dolunay bizi faninin üzerine çıkmaya, 3.boyutun ötesine geçmeye, yüksek benliğimizle buluşmaya davet ediyor.
Dolunay zamanı, taç çakrası üzerinde şifalandırma, dengeleme, açma çalışmaları yapabilirsiniz. Youtube kanalımızda Bütüne Yolculuk Serisi’nin Taç Çakra- 7. Durak yayınından faydalanabilirsiniz.

Bu arada bedeninizden enerjiyi vakitlice akıtmazsanız uykunuz kaçabilir, bağımlılıklara tutunabilir yani kaçışlara başvurabilirsiniz.
Enerjiyi bedenden çıkarmanın yollarını araştırın. Günlük yaşanmışlıklarda zihniniz dolabilir, duygularınız taşabilir, bazı duyguları kalbiniz taşıyamayabilir, bazı düşüncelerle ne yapacağınızı bulamayabilirsiniz. Böylesi bir halde yatağa yatmayın.
Örneğin; gece yatmadan önce uzun bir duş alabilirsiniz. Ayaklarınızı tuzlu suda bekletip, arındırabilirsiniz. Bedeninizi sallayarak biriken enerjiyi boşaltabilir, koşup, hareket etmek  veya terapi, enerji seansları almak isteyebilirsiniz.
Her nasılsa, bedenlerinizden baş edemeyeceğiniz yoğunluktaki, dolmuş, doymuş enerjiyi çıkarmanın yolunu bulun. Aksi takdirde uykusuzluklar, baş ve beden ağrıları, bağımlılıklara dönmek/tutunmak, kaçışlar aramak çok olası. Bunları önlemek adına düzenli enerji boşaltma çalışmaları çok önemli olacak.

Sağlık ve şifa konularınıza da dönün, kontrollerinizi yapın, yaramayanları değiştirin, yaralarınızı sarmanın yollarını araştırın. Mutlaka ve mutlaka ikinci görüş de alın, tek kişiye güvenmeyin.

Kapanışa geçerken son olarak söylemek istediklerim;
Belirsizliğin içinde onca sorgulamadan yorgunken ve belki ürkerken henüz yaşamadıklarınızın, deneyimlemediklerinizin, hissetmediklerinizin, öğrenmediklerinizin heyecanını da kalplerinizde taşıyın.

Bu dolunay tüm sihrini yağdırsın üzerlerinize, kendi güzellikleriyle gelsin, size kendi güzelliklerinizle karşılaştırsın.
Umarım bu mesajlar dolunayın enerjileriyle akmanızda yardımcı olmuştur.
Sizleri çok seviyorum.

İyi bakın kendinize.

Sihir dolu bir çağrı sunan bu dolunayın enerjilerinden en yüksek faydayı sağlamak adına, hayallerinize yer açmak için girdiğiniz derin bir arınma ve temizleme sürecinde size büyük bir destek sunacak Arınmak ve Dengelenmek İçin Meditasyonu ile yüksek benliğinizle buluşmanıza ve ondan aldığınız huzur ve ilhamla enerjetik olarak sağlam bir omurgaya sahip olmanıza yardımcı olacak Huzurun Kaynağına Ulaşmak İçin Meditasyonu pratik etmenizi öneriyoruz. Bu özel meditasyon serisi hakkında detaylı bilgiye MO Store’daki Zirvedeki Bilgelikler Meditasyonları’ndan ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: Ezgi Sorman

 

İlgili yayınımızı okulumuzun youtube kanalındaki Haftanın Kılavuzu’ndan dinleyebilirsiniz.