Skip to content Skip to footer

Beklentisiz ve Özgür Bir İlişki Yaşamak İçin

Yengeç dönemi, aile bağlarını, kalp bölgemizi, evlilikleri, ilk duygusal bağlarımızın bizi bu ana taşıdığı deneyimleri anlatır. Yengeç enerjilerinin ortasındayken, bugün “seni yaşamak” kavramıyla #doğancüceloğlu ‘nu anarak kalbimizle buluşuyoruz. Nurlar içinde yatsın. 🙏🏼

“Aslında ‘seninle beraber yaşamak’ değil; ‘seni yaşamak için’ bir birlikteliktir, evlilik. Mesela evinize bir kedi aldınız. Kedi ile beraber yaşamak için değil; kediyi yaşamak için alırsınız, onu. Ya da bir anne ile çocuğun ilişkisi gibi; o da çocukla beraber yaşamak değil, onu yaşamaktır. Yani yüzüne, gözlerine baktığın zaman, o gözlerden aldığınız hislerle sizin duygularınız değişir. Ve öyle bir nokta olur ki; hiçbir şey söylemeden gidip elinizi omzuna atıp, ‘ben varım ya kalkarız, bunun altından’ dersin.”

Önce kendinizle olan, sonra da dış dünyanızla olan ilişkilerinizde sadece özde yatan kişiyi tanımak için, beklentisizce ve özgürce ilişki yaşamak nasıl olurdu?

İlişkilerinizde beklentisizliği deneyimlemek için düzenli meditasyon pratiği edinin.

Okulumuzun imza niteliğindeki eğitimi, Meditasyon Başlangıç Programı ile meditasyonu günlük hayatınızın bir rutini haline getirebilecek, mekaniğini ve faydalarını da derinden kavrayacaksınız.

🧘🏻‍♀️Meditasyon Başlangıç Programı’na MO Store’dan ulaşabilirsiniz.