Skip to content Skip to footer

Evrenden Mesajınız Var!

Ses ve Şifa Meditasyonu

Meditasyon Okulu olarak, sevgili MO Lover’lara ve bloğumuzun değerli okuyucularına bu hafta çok özel ve değerli bir hediye sunmak istiyoruz:

Evrenden Mesajınız Var Atölyesi’nin Ses ve Şifa Meditasyonu Kurucumuz Ezgi Sorman tarafından Aralık 2021- Mart 2022 zaman dilimine dair kanallık mesajları için özel olarak yaratılan şifalı ses meditasyonu, ilgili dönem aralığında kendiniz ve çevreniz için en optimum haliyle bitirebilmeniz amaçlanarak hazırlanmıştır.

Ancak gördük ki; Evrendeki enerjiler sadece Aralık 2021- Mart 2022 arasındaki dönemi içermemekte, 4 aylık terminlerle ilerleyen bu yoğun enerjilere kendimiz her zaman hazırlamamız gerekmektedir.

Bu nedenle Aralık 2021- Mart 2022’nin 4 aylık dönemi için hazırlanan bu meditasyonu, ilerleyen 4 aylık zaman diliminde de uygulamanız için MO Blog’da sizlerle paylaşmak istedik.

Bu çok özel meditasyona kendi zaman çizelgenizin hangi noktasında ulaştıysanız, tam da doğru yerde buluştuğunuza güvenerek, bu tarihten itibaren başlayan 4 ayınızı planlayabilir ve bu döneme hazır olabilirsiniz.

Hediyemiz olan Ses ve Şifa Meditasyonu’nun önünüzdeki 4 Aylık döneminize optimum şekilde hazırlanabilmeniz adına destek olması dileklerimizle…

Meditasyonumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://vimeo.com/user170521564/review/698541490/e39c1b969