Skip to content Skip to footer

Kişisel Güneşimizi Parlatmak

Bugün, içinizdeki güneşi yakalama günü olsun mu?

Gözlerinizi kapatın. Burnunuzdan derin, 3 tane güzel nefes alıp verin. Nefeslerinizin bedeninize giriş ve çıkışlarını takip edin.

Şimdi nefeslerinizi göbek deliğinizin bir iki parmak altına doğru yönlendirin. Tam orada sımsıcak, parlak, kocaman bir güneşinizin olduğunu hayal edin. İçinize çektiğiniz her nefesle güneşiniz daha da büyüsün ve ışıldasın. Verdiğiniz her nefesle güneşiniz, etrafınızda bir bulut oluşturmuş ve güneşinizi flulaştırmış, artık ihtiyacınız kalmayan ve farkında olmayarak taşıdığınız enerjileri bedeninizden dışarı akıtmaya başlasın. Bir süre tüm odak noktanız; güneşinizde olsun, nefeslerinizle beraber gelen ve giden güneşinizin hareketlerinde kalsın.

Güneşinizi iyice hissedin.
Size özel kendi güneşiniz; dışarıda aradığınız bolluğu bereketi, sevgiyi, aşkı, zenginliği, parlaklığı ve ihtiyacınız olan her şeyi içinde barındırır. İhtiyacınız olan her şeyi siz, kendi içinizde barındırıyorsunuz. Siz güneşinizi parlattıkça, hayatınız da parlaklaşıyor, büyüyor, genişliyor. Siz güneşinizi temizledikçe, geçmişin dumanlarından hayatınız daha da berraklaşıyor ve hafifliyor.

Ve bu bilgiler doğrultusunda ihtiyacınız olduğu kadar kalın, bu alanda. Bugün ihtiyacınız olduğu kadar parlatın, ihtiyacınız olduğu kadar temizleyin.

Dinleyin, güneşinizi; o size bugün ne kadarına ihtiyacınız olduğunu kendisi söyleyecektir.

Ve hazır olduğunuzda, açın gözlerinizi; götürün iki elinizi de göbek deliğinizin bir iki parmak altına. Ve bundan sonra güneşinizin hep orada olduğunu, ne zaman ihtiyacınız olduğunu hissederseniz onunla iletişime geçebileceğinizi nefeslerinizin aracılığıyla bilin. İçinizdeki güneşi parlatmak için desteğe ihtiyacınız varsa, bu niyetle özel olarak yaratılan Kişisel Kaynağımızla Bağlanmak İçin Meditasyon’umuza Mo Store’dan ulaşabilirsiniz.

Bol güneşli, sımsıcak günler!

Ezgi Sorman