Skip to content Skip to footer

Manyetik Alanı Genişletme Meditasyonu

Meditatif alanımıza girmek üzere, sessizliğimize girelim.Güzel, derin nefeslerle odağınızı zihninize yönlendirin.Ve şimdi elinde sihirli değneğiyle güzel bir peri imgeleyin.Bu periniz, elindeki değneğiyle başınıza dokunsun ve zihninizi organize etsin.Zihninizin aktif ve pasif, dingin bölümleri dengelensin.

Şimdi tüm dikkatinizi göğüs bölgenize verin.Derin ve güzel nefeslerle göğüs bölgenizi genişletin.Bu alana temiz nefesler girsin, ciğerler rahatlasın, kalp kaslarınız rahatlasın, gevşesin.

Göğüs bölgenizde geniş bir alan açılmaya başlasın.

Bu alan, dingin bir göl gibi veya masmavi bir gökyüzü gibi olsun.

Periniz yine sihirli değneğiyle göğüs bölgenize dokunsun.Ve eğer prosesten geçmesi gereken deneyimler, duygular varsa prosesten geçerek, sisteminizden atılsın.

Miadını dolduran, mesajını bitiren tüm duygular sindirilmiş olsun.

Eğer çözümlenmemiş deneyimler, duygular, insanlar varsa  çözümlensin.Göğüs bölgesi rahatlasın.

Perinizin tılsımıyla, göğüs bölgeniz daha da genişlesin.

Bu bölge çok önemli ve değerli; çünkü göğüs bölgesinin manyetik alanı çok güçlü ve yüksek.

Kalp alanımızın çekim gücü, beyin alanımızın çekim gücünden kat ve kat daha fazladır.Bunu hatırlayın.

Şimdi burası tertemiz bir alan olsun.

Temiz ciğerler, temiz bir kalp, tertemiz niyetler…

Şimdi tüm dikkatler kişisel, fiziksel bedeninize gelsin.

Perimiz tılsımlı tozunu kişisel bedenimizin üzerine serpsin.Ve tüm bedenimiz şu anda tam olması gerektiği gibi uyumlansın, akmaya başlasın, yaşam enerjimiz yükselsin.

Kan dolaşımımız, solunum yollarımız, sindirim sistemimiz, boşaltım sistemimiz, sinir sistemimiz birbiriyle uyumlu ve harika bir şekilde çalışmaya başlasın.

Trilyonlarca hücremiz canlansın.

Perimiz sihirli değneğiyle dokunsun ve o trilyonlarca hücre şu anda birden uyansın – Tıpkı, noel ağacının ışıklarının bir anda yanıp, ışıl ışıl parladığı gibi, şu An’da bedeninizdeki tüm hücreler de parlamaya başlasın.

Beyin hücreleriniz, organlarınızdaki hücreler tüm hücreler canlandı.Ve şu An pırıl pırıl yanan bir noel ağacı gibisiniz.Bunu imgeleyin veya hissedin.

Ve şimdi organize olmuş zihninizin,genişlemiş tertemiz kalp bölgenizincanlanmış, uyanmış yaşam enerjisi ile dolmuş bedeninizin yaydığı manyetik alanın keyfini çıkarın, birkaç dakikalık sessiliğinizde…

Güzel nefeslerle bedene doğru tekrar gelmeye başlayın.An’ın farkındalığına doğru gelin.Genişlemiş ve güçlenmiş manyetik alanınızın farkındalığıyla gününüzün içinde akmaya ve yaratmaya hazır olduğunuzu hissedin.Bu meditasyonun kalbinizdeki niyetleri kolaylıkla hayatınıza çekmenizde destek olması dileğiyle…Sizi çok seviyoruz.Kalbin manyetik alanını derinden kavramak, dönüştürücü çalışmalarla içselleştirerek güçlendirmek ve hayatınıza arzuladıklarınızı çekmeyi öğrenmek için Çekim Gücünü Yükseltme Atölyesi‘ni öneririz.2 modülden oluşan ve özel meditasyon pratikleri içeren Atölyemize MO Store’dan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Ezgi Sorman

İlgili yayını dinlemek için Tıklayın.